További információk
| Tömeg | 0,53 kg |
|---|---|
| Mennyiségi egység | db |
| Gyártó | Sir Safety System |
| ESD | nem |
| Alapanyag | poliészter |
| Nem | férfi |
| Anyagsúly | 380g |
| Nettó kg | 0.53 |
| Bruttó kg | 0.6 |
| Státusz | Készletes termék |
| Fémmentesség | N/A |
| Gyártói készlet | 58 |
| Outlet | igen |
Original price was: 16337,01 Ft.13886,61 FtCurrent price is: 13886,61 Ft. + ÁFA
| Tömeg | 0,53 kg |
|---|---|
| Mennyiségi egység | db |
| Gyártó | Sir Safety System |
| ESD | nem |
| Alapanyag | poliészter |
| Nem | férfi |
| Anyagsúly | 380g |
| Nettó kg | 0.53 |
| Bruttó kg | 0.6 |
| Státusz | Készletes termék |
| Fémmentesség | N/A |
| Gyártói készlet | 58 |
| Outlet | igen |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.