További információk
| Tömeg | 0,32 kg |
|---|---|
| Mennyiségi egység | db |
| Gyártó | Puma Sport |
| ESD | nem |
| Alapanyag | újrahasznosított poliészter 100% |
| Nem | férfi |
| Anyagsúly | 205g |
| Nettó kg | 0.32 |
| Bruttó kg | 0.34 |
| Státusz | Készletes termék |
Original price was: 14730,71 Ft.13257,48 FtCurrent price is: 13257,48 Ft. + ÁFA
| Tömeg | 0,32 kg |
|---|---|
| Mennyiségi egység | db |
| Gyártó | Puma Sport |
| ESD | nem |
| Alapanyag | újrahasznosított poliészter 100% |
| Nem | férfi |
| Anyagsúly | 205g |
| Nettó kg | 0.32 |
| Bruttó kg | 0.34 |
| Státusz | Készletes termék |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.