További információk
| Tömeg | 0,35 kg |
|---|---|
| Mennyiségi egység | db |
| Gyártó | Puma Sport |
| ESD | nem |
| Alapanyag | poliészter |
| Nem | férfi |
| Anyagsúly | 69g |
| Nettó kg | 0.35 |
| Bruttó kg | 0.37 |
| Státusz | Készletes termék |
| Másodlagos szín | #9E9E9E – szürke |
| Outlet | igen |
24462,99 Ft + ÁFA
| Tömeg | 0,35 kg |
|---|---|
| Mennyiségi egység | db |
| Gyártó | Puma Sport |
| ESD | nem |
| Alapanyag | poliészter |
| Nem | férfi |
| Anyagsúly | 69g |
| Nettó kg | 0.35 |
| Bruttó kg | 0.37 |
| Státusz | Készletes termék |
| Másodlagos szín | #9E9E9E – szürke |
| Outlet | igen |
Értékelések
Még nincsenek értékelések.