További információk
| Tömeg | 0,51 kg |
|---|---|
| Mennyiségi egység | db |
| Gyártó | Sir Safety System |
| ESD | nem |
| Alapanyag | poliészter 63%, poliamid 34%, elasztán 3% |
| Nem | unisex |
| Anyagsúly | 140g |
| Nettó kg | 0.51 |
| Státusz | Készletes termék |
| Fémmentesség | N/A |
| Outlet | igen |
Original price was: 15959,06 Ft.13565,35 FtCurrent price is: 13565,35 Ft. + ÁFA
| Tömeg | 0,51 kg |
|---|---|
| Mennyiségi egység | db |
| Gyártó | Sir Safety System |
| ESD | nem |
| Alapanyag | poliészter 63%, poliamid 34%, elasztán 3% |
| Nem | unisex |
| Anyagsúly | 140g |
| Nettó kg | 0.51 |
| Státusz | Készletes termék |
| Fémmentesség | N/A |
| Outlet | igen |

Értékelések
Még nincsenek értékelések.